perjantai 18.8.2017 Leevi

Reilusti lapinlahtelainen

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Juhani Ahontie 2
73100 Lapinlahti
Palvelemme ma-ke 9.00-15.00

Postiosoite

Juhani Ahontie 2
73100 Lapinlahti

Sähköpostit

asiakaspalvelu(at)mattijaliisa.fi
matti.liisa(at)mattijaliisa.fi

Puhelinpalvelu

017 731540
Palvelemme ma-pe klo 8-16

Lukijailmoitukset

Kuolinilmoitukset, surukiitokset

1,05 e / pmm + alv 24 %

Onnittelut ja perhetapahtumat

1 x 30 pmm 25 e, 1 x 50 pmm 30 e, 2 x 50 pmm 40 e (sis. alv 24 %)

Rivi-ilmoitukset

1-6 riviä 20 e, lisärivit / kpl 1 e (sis. alv 24 %)

Muistio-, puolue-, urheilumuistio, 4H-palstat ym.

1-6 riviä 7 e, lisärivit 0,25 e/kpl (sis. alv 24 %)

Kokoukset rivi-ilmoituksena

1-6 riviä 25 e, lisärivit / kpl 1 e (sis. alv 24 %)

Kokous- ja kehysilmoitukset

1,25 e / pmm + alv 24 %

Löydät meidät myös täältä

facebook twitter

Toimitus

Tero Joutselainen

päätoimittaja 050 432 5488 tero.joutselainen@mattijaliisa.fi
Tero Joutselainen

Katri Viitaniemi

tuottaja 050 302 7281 katri.viitaniemi@mattijaliisa.fi
Katri Viitaniemi

Mediamyynti

Riikka Holm

myyntineuvottelija 0400 598 414 riikka.holm@media.fi

Irja Kauppinen

aluemyyntipäällikkö 050 5398 757 irja.kauppinen@media.fi

Joni Mononen

myyntineuvottelija 040 5645 639 joni.mononen@media.fi

Jouni Puustinen

myyntineuvottelija 050 4006 234 jouni.puustinen@media.fi

Susanna Kukkola

myyntineuvottelija 050 5500 557 susanna.kukkola@media.fi